Bijeenkomst KBO-Ede over nieuwe pensioenwet op 31 mei
KBO-Ede geeft woensdagavond 31 mei een voorlichting over de nieuwe pensioenwet.
Landgoed Kernhem bestaat al 600 jaar. Hoe zag het vroegere huis eruit, wat was de functie van Kernhem, wie woonden er, waarom zijn er wandel lanen. Wat is de Vissekom en de Hanepol? Welke paddenstoelen kweekt men op zorgboerderij Makandra en wat is Remeker kaas.
Kom ontdekken wat Ede zo al te bieden heeft en laat u verbazen door de verhalen van de gidsen.
De route voert langs gebouwen met hun eigen historie, trapakkers, oude stadsboerderijtjes en de Bospoort.
De markante inwoners van Ede ontbreken niet in deze rondleiding.
Inwoners van de gemeente Ede kunnen nu ook meldingen over de openbare ruimte doen via de BuitenBeter app. Vai de app kun je problemen melden zoals losliggende of uitstekende stoeptegels, zwerfvuil, verstopte riolering, kapotte verlichting, zieke of omgewaaide bomen en afgebroken takken.
Zondag 12 februari is het eerste lammetje geboren bij de Edese Schaapskudden in de kudde van herder Aart van den Brandhof. Inmiddels zijn het er al zeven. In de kudde van zijn broer Henk begint het lammeren iets later.