Zeeheldenbuurt in Kerstsfeer op vrijdag 23 december

Op vrijdagavond 23 december van 15.00-21.00 staat de Zeeheldenbuurt weer in het teken van Kerst

's Middags van 15.00-17.00 zullen op verschillende plekken in de buurt midwinterhoorns geblazen worden.

's Avonds van 19.00-2.00u zijn er gezellige activiteiten op het grasveld tussen de Hendrik Stafweg en de Bitterstraat.

Wintertijd is verhalentijd. En zo komt ook dit jaar een verhalenverteller naar “Zeeheldenbuurt in Kerstsfeer”. Bij een warm vuurtje zal Bastiaan de Zwitser, een ambachtelijke verteller, winterse verhalen ten beste geven. Kom luisteren naar zijn prachtige sprookjes en verhalen

Muziek De avond wordt omlijst met muziek van Tamar Acoustic. Fijne swingende live muziek in de genres bossa nova, jazz, latin en soul. Tamar Acoustic heeft al eerder met succes opgetreden op activiteiten in de buurt.

En verder..

Je kunt je warmen bij de vuurkorven en met glühwein, warme chocolademelk en oliebollen. Kortom, een avond om naar uit te kijken.

Er zijn geen kosten aan verbonden, wel wordt een vrijwillige bijdrage op prijs gesteld voor eten en drinken.

Datum
23-12-2022 15:00:00 - 23-12-2022 21:00:00